Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tegnap kezdtem el szedni a...

Tegnap kezdtem el szedni a reductil 10mg bogyót, reggeli után vettem be egész nap nem volt semmi bajom. Majd este mikor aludttam volna vert a szivem de negyon szédültem is meg nem tudtam aludni sem tőlle. Lehet nem kellene tovább szednem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
a háziorvosod nem mondott a szedése előtt semmit? mivel ő irta fel elvileg..szerintem menj vissza hozzá mond el neki a panaszaid..addig viszont ne vegyél be többet
2009. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz. A szived állapotától függ (alap vérnyomásodtól, pulzusodtó), hogy bírja-e a szived. De ezt csak ó tudja megmondani.
2009. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismegrőstöl kaptam a gyógyszert.... De ma megyek a dokihoz és megkérdezem.... A beteg tájékoztatón mondjuk rajta szerepel,hogy az első pár napban mellékhatásként gyorsabb szivverés előfordulhat álmatlanság stb...
2009. aug. 5. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
én is szedem ezt a gyógyszert és nagyon szédülök tőle. figyelj, minden gyógyszernek van mellékhatása. már csak el kell döntened hogy ez neked megéri e az eredményért cserébe vagy nem.
2009. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!