Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetne könnyebbé tenni...

Hogy lehetne könnyebbé tenni a kora reggeli felkelést?

Figyelt kérdés
Új munkahelyem van, néha nagyon korán kell felkelnem, reggel 5-kor. Régen is évekig ilyenkor keltem, de egyszerűen nem tudom, akkor hogyan bírtam. Most borzasztó nehezen szokok rá vissza, akármilyen korán is fekszem le este, mindig nagyon nehezen kelek reggel. Pedig fontos lenne a frissesség, mert a munkahelyemen nagyon oda kell figyelnem... :(

2011. nov. 17. 05:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj regegl gyógyteát inni, ami élénkít, és tégy citromoaljat a csuklodra, és szagolgasd is, az is élénkít.

Jobbat nem tudok. Én nem vállalnám ezt el, amit Te, részvétem.:)

2011. nov. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könnyebben kelek ha meleg van a szobába mert ha hideg van nem akarok kijönni, én egy ébresztőt szoktam tenni olyan helyre amit nem érek el és nem hagyja abba, akkor ki kell jönnöm lecsukni a többi az akarat erő, utána megyek kávét főzni de közbe felöltözök, ja és közbe a pc-t felkapcsolom szinte az az első, végül is az is ébreszthet a bioszba be lehet állítani.
2011. nov. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyénfüggő. Nekem evvel nincs semmi gondom, de hajdan aktiv koromba ha eszembe jutott az elfuserált munkahelyi légkör, akkor lehetett nekem otthon, meleg,hideg, kávé, jó alvás, milliő stb. egyből lenyomta a hangulatomat. Volt olyan időszak, amikor a gyerekek kicsik voltak és anno irodista voltam, tehát volt lehetőségem kocogni a fittség adva lett. De mikor fizikáztam és a 10 - 12 órás munka után reggel nekem már a futás sem kellett. Azért egy jó, megértő feleség sokat tud a hangulaton változtatni abban megegyezhetünk.
2011. nov. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy másfél éves kutyánk. Vele minden reggel 5 órakor indulok a Dunapartra,télen, nyáron.1 órát sétálunk, lépcsőzünk, horgászokat, madarakat, rókákat lesünk.6 órakor a lakásban vagyok,zuhany, haj, smink, 7 re a munkahelyen biztos befutó. Ez kb 2.5 km reggelenként.És sose kapkodok, vagy rohanok!Megéri a kutya miatt!
2011. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ellen nem sokat tudsz tenni.


A szervezet, és ezen belül az agyad olyan mint egy óramű.

Tudja mikor kell felkelni. A változást nem szereti.


Kb 2 hét mire átszokik az ember, de van akinek tovább tart.


Amennyiben agykontrollt csináltál, akkor használd az ébredés kontrollt, amennyiben nem, akkor Keress rá a könyvre neten, ismerősnél és tanuld meg a módszert. Lehet az agyat programozni pár nap alatt, arra, hogy mikor ébredjen fel. Persze óra nélkül. Amennyiben a gyakorlatot lelkesen csinálod, pár nap alatt az ébresztő előtt fogsz ébredni.

2011. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gergoap válasza:
Mosakodj meg hideg vízzel, az nekem mindíg segít! :-)
2011. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

gergoap!

Az már a felkelés után van :D Először ki kellene jönni az ágyból, és itt kezdődik a probléma :D

2011. nov. 24. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!