Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Totális karzsibbadás huszonéve...

Totális karzsibbadás huszonévesként?

Figyelt kérdés
Ha véletlen úgy alszom el (vagy alvás közben úgy fordulok és "úgymaradok") hogy a karom-kezem a vállam fölött van, olyankor általában úgy ébredek, hogy EGYÁLTALÁN nem érzem a karom, a kezeim és mozgatni sem tudom őket. Ez ált. max egy perc alatt helyreáll, de akkor is nagyon ijesztő. Ez normális egy huszonéves férfinak? Ha órákig így vagyok és nem veszem észre, mert alszom az káros lehet?

2012. ápr. 12. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, énis huszonéves vagyok.

nekem csak a kézfejem zsibbad, szinte minden éjszaka, de azt olvastam, ha ilyen egy perc alatt helyreáll típusú, az nem vészes. ha megmozdítanád, és akkor is ugyanúgy maradna zsibbadt állapotban, na az már baj.

nincsenek pajzsmirigy problémáid? nekem valószínű, hogy az okozza, szedtem rá gyógyszert, de szartse ért.

2012. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla hogy lenne, elvileg nincs.


Mikor így ébredek először azt sem tudom, hogyan mozdítsam, mert válltól totál nem érzek semmit, mintha nemis az én részem lenne. Nagyon sz@r és félelmetes érzés!

Aztán törzsemmel szoktam elfordulni, vagy fölülök és szerencsére 1 percen belül helyreáll, utána már csak ilyen szúró érzés marad a tenyeremben, ujjaimon, de az is elmúlik néhány perc alatt. Remélem pl. az izomsejtjeim nem hullanak ilyenkor mint a legyek.. :-S

2012. ápr. 12. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

hát tudom milyen rossz érzés.

mióta tart? mindenképpen menj el az ideggyógyászatra! :)

2012. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!