Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan érzésem van mintha meg...

Olyan érzésem van mintha meg lenne duzzadva valami az orromban. Nem vagyok megfázva náthás sem vagyok de fáj az orrom belül. Talán az orrmandulám? Megpiszkáltam attól fáj vagy mi ez? Véres váladék is volt benne, de nem annyi mint a nátha.

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy allergiás?
2009. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem.

Nem kell fujnom sem az orrom csak neha olyan kemény véres váladék (bocs:fika) tapad ott bent amit ki kell zsepivel kapirgálni.

2009. jún. 18. 18:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Dudor nincsen az orrodban?Ilyen pattanás szerű?
2009. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem érzem hogy lenne. Miért az mi?
2009. jún. 18. 19:15
 5/12 A kérdező kommentje:

Illetve egy pici piros pont mintha lenne de nemrég óta az orrom szélén középen. Nem tudom érthető e mire gondolok. Ezt a duzzadást kb 5 napja érzem. Van ötleted mi lehet ez?

Sosem volt allergiám.

2009. jún. 18. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy ez a pötty, az orrodon van, de kívül? Amit mondtam, azok a tünetek, az allergia tünetei.


Vagy nem vagy véletlenül légkondis helyen?

2009. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem most épp gyesen vagyok itthon nincs klíma.:)


Szóval a pici piros pötty ott van azon a részen ami a két lyukat különválasztja és annak a szélén annyira hogy se kivül se belül nincs.szóval az élén. Hú, bocs nem tudom másképp leírni.:)

Allergia lenne? De vajon mire? És mit csináljak vele?

A pici pötty mit egy pattanás most gyöngyözik talán megkapartam.

2009. jún. 18. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az orrspray segít, a Rhinocort Aqua. De most jut eszembe, az unokatestvérem is terhes, és neki is előjött ez, pedig nem allergiás semmire. :)
2009. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy gyesen vagy. Hát nem tudom. Fáj ez a pattanásszerű? Mert nekem igen. És ez nekem biztos, hogy az allergiától van.
2009. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most jött ki ez a pici pattanás kicsit bizsereg. De miért mitől lehet ez???
2009. jún. 18. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!