Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elősször akarok kozmetikushoz...

Elősször akarok kozmetikushoz menni és mint minden tini én is megpiszkáltam szemöldköm így egy kicsit félek. Hogyha elmegyek csak mondjam azt, hogy kiszeretném szedetni és a többit ő tudni fogja?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy én is hol vékonyabbra szedtem hol vastagabban maradt és mit fog csinálni?
2011. febr. 14. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
max hagyd visszanőni, utána ő tudni fogja. én csak középről szedtem, utána ő kiszedte, de nekem nem tetszett és átformáltam magamnak. de már volt egy alapom. azóta már simán megy, így magamnak szedem. de ne félj, millió és egy ilyen esettel találkozott. csak ha hagyod nőni, tuti jobb formát tud neked csinálni, és megéri :)
2011. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak menj el, és mondd meg, hogy kábé milyenre gondoltál, én is meg szoktam mondani, hogy vékonyat, vastagabbat. Nincs azzal baj, ha megpiszkáltad :)
2011. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is így voltam..

de várd meg ameddig visszanő.. és akk csak menj el, meg fogja sztem kérdezni h milyen vékonyra szedje, vagy milyen formát szeretnél

2011. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár kb egy hete nem nyúltam hozzá és már el is kezdett visszanőni. Szerintetek mehetek? Biztos fog adni valami időpontot és gondolom még az is idő.
2011. febr. 18. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!