Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami baj lehet a szívemmel?

Valami baj lehet a szívemmel?

Figyelt kérdés
az utóbbi időkben volt olyan (2-3 alakalom) hogy alvás közben nagyon vert a szívem és zúgott a fülem. azon gondolkoztam hogy lehet hogy csak álmodtam vagy hogy az oldalamon feküdtem és lehet hogy kényelmetlen volt (de ez hülyeség végülis) de szerintem igazából doboghatott. mi állhat ennek a hátterében? lehet hogy az éretségi miatt a stressz (bár nem érzem h még streszelnék emiatt:P) vagy h van egy kis túlsúlyom (kb 10 kg)? 18 L
2012. ápr. 13. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:
és mostanában elég fáradékony vagyok meg rendszertelenül alszom ha sokat ha keveset ha közepeset alszom nagyon könnyen elfáradok igy a suliban se tudok annyira figyelni mert érzem h leragadnak a szemeim és nem bírok egy teljes órát figyel vagy nagyon ritkán
2012. ápr. 13. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, elképzelhető, hogy alvási apnoé betegségben szenvedsz, ez a túlsúly miatt is jellemző lehet, de igazából a horkoló emberek betegsége. Az agy nem kap elég oxigént, beriasztja a szívet, amely vért pumpál az agyba és az alvó felriad. Ilyenkor hevesen ver a szíve és leizzad. A magas pulzus miatt zúghat a fül (dobol a vér a dobhártyán). Nem biztos, hogy Neked ez van, ez csak egy ötlet a tüneteid alapján.
2012. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a folyton visszatér érdemes lenne kivizsgáltatnod magad, de csak tudod hogy valamit másképp csinálsz, mint korábban, és az okozhatja vagy nem Én tavaly egy betegségnél mindenféle gyógyszert szedtem, és eléggé kiütött, előfordult hogy éjszaka süvítést hallottam a fülemben, a nyakam meg lüktetett mint az őrült. Gondolom a vérnyomásommal olt gond, de aztán elmúlt, hogy a gyógyszert abba hagytam szedni
2012. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...és ha szívemet szeretném megvizsgáltatni ugye a kardiológiára kellene mennem??(gondolom a háziorvos beutal) egyébként suliban szokott lenni egy orvos és ott is mértek magas púzust és talán még a vérnyomásom is az volt
2012. ápr. 13. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt majd a háziorvos megmondja
2012. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!