Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Allergiás tünetekre használ a...

Allergiás tünetekre használ a Calcium Sandoz pezsgotabletta? Mivel szoptatok, semmifele allergia ellenes szert nem szedhetek, es ugy erzem elpusztulok egy egy nagyobb allergias roham utan. ( 40-50 tusszoges)

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, de inkább a csípésekre szokták adni. Próbálj használni Sterimar orrsprayt a légutak tisztítására. Kicsit drága de szerintem nagyon jó.
2009. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kalcium nagyon jó az allergiára. Anyának is van ilyen "rohama" a húspuhítótól, és ha megissza a pezsgőtablettáját, elmúlik tőle hamar. Nekem pedig a hajfesték allergiámra volt jó a kalcium injekció,amit én megittam, és nem beszúrták. Iszonyat viszketett a fejem a festéktől, meg lüktetett és kb. 10 perc alatt rendbe tett.
2009. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó rá, én is azt használom mert nem vagyok hajlandó steroid alapú szereket beszedni.

Menj el a patikába és a patikus tud neked még mellé ajánlani olyan homeopáiás készítményt amit nyugodtan használhatsz szoptatás alatt is! ;)

És sokkal jobbak!

2009. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Ugyanebben a cipőben járok, szoptatós kismamaként.

A szitu a következő.

A legeslegjobb az allergiára, ha Calcimusc nevű kalcium injekció készítményt iszol meg. Ezzel mindössze annyi a vigyázni valód, hogy tényleg csak akkor igyál meg egyet ha nagyon sz@rul vagy, mert a klacium segít a csontosodásban, és a kisbabának a kutacsa túl hamar becsontosodhat tőle. A kutacs legkésőbb 1,5 éves koráig nő be a gyerkőcnek, addig azért marad nyitva, hogy a csontozat tudja követni az agy növekedésének az ütemét, illetve hogy a fej elnyerje végleges alakját. Ha tehát ez a csontosodás túl hamar bekövetkezik, az nem jó. Nekem már a terhesség alatt is innom kellett ezt az injekciót (mert valamitől nagyon kiütéses lettem), és ezt akkor mondta az orvosom.Jelenleg pollenallergiám van.

A Calcium Sandoz nekem nem elég hatékony, de ha neked jó azt is ihatod, csak szintén ne vidd túlzásba.

Üdv, egy 1,5 hós kisbaba anyukája.

2009. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen hatástalan, sajnos.


Egy allergológus.

2014. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves "allergológus" nem tudom miért írja hogy teljesen hatástalan. Heves allergiás rohamnál még a kórházban a sürgősségin is kalcium infúziót adnak. Az állatorvos a lelkemre kötötte, hogy Kalcium Sandoz mindig legyen otthon, mert ez a legjobb és a leghatékonyabb szer allergiás roham esetén. No meg ha tejet itatunk a beteggel.
2016. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az állatorvos nem allergológus és az ügyeleten sem allergológusok dolgoznak. szakmai hiba allergiára kalciumot adni antihisztamin, súlyos allergia, anafilaxia esetén pedig adrenalin helyett adni! A Calcimusc betegtájékoztatóján nem véletlenül nem szerepel az, hogy allergia esetén is javallott.

Az ügyeleten való várakozás helyett el kell menni egy patikába és kérni kell vény nélküli antihisztamint, az erre való.

[link]

2016. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AZ ALLERGOLÓGUS AZÉRT ÍRJA HOGY ELADJA KEMÉNY PÉNZEKÉRT A GYÓGYSZEREIT AKIK FIZETIK A NYARALÁSÁT STB...a a kálcium hatásos csak kamu hogy nem! GYÓGYSZERLOBBI VAN MÖGÖTTE
2019. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!