Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mihez kezdjek mondjatok nekem...

Mihez kezdjek mondjatok nekem valami tippet!?

Figyelt kérdés

A jobb fülem mögött a csonton két kis kinövést érzek ami ha megnyomom fáj. Ezen kívül mindig előjönnek az a fülem fölött meg a tarkómon a hajvonalamon ilyen fájdalmas kiütések. Mi lehet ez sürgős csak értelmes válaszokat előre is köszi?!!


03-31 17:13

Na ez mostanra vagy 3 szorosára nőtt de a múltkor az orvos annyit mondott hogy csak a koponyámnak a kiálló része és nincs vele semmi teendő akkor most mit csináljak?!



2012. ápr. 16. 20:01
 1/3 anonim válasza:
Semmit nem kell vele csinálni, nekem is volt ilyen, a fülcimpámon. Azt mondták a stressz miatt lehet, nem is piszkáltam, eleinte pattanásnak gondoltam, megpróbáltak kinyomni, tűvel is ki akartam szúrni, de semmi hatása nem volt. Végül beletörődtem, hogy ott van. Azóta is ott van, de már nem fáj és kb. feleakkorára csökkent a mérete. Időközben a másik fülemen is megjelent egy, de nem piszkálom, majd elmúlik. Ne félj, biztosan nem daganat, ha esetleg erre gondoltál.
2012. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nekem nem a fülemen van hanem a fülem mögötti csonton különben nem éppen rákra gondoltam hanem valami olyasmire hogy rendellenesség lehet a csontnövekedésben
2012. ápr. 16. 20:15
 3/3 anonim válasza:
Ha az orvos is azt mondta, hogy nincs vele semmi teendő, akkor az úgy is van.
2012. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!