Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjátok mit kezdjek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok mit kezdjek vele ezzel az alakkal?

Figyelt kérdés
Elsösorban nem tartos kapcsolatnak indult ez a kapcsolat 4 éve tart van tölle 1 gyermekem nem haladunk 1ről a 2 re szorja pénzt ruhát nem szeret magának venni ha van nála elkölti marhaságokra olyan ételre ami drága s 2 perc alatt befalja nem gondolva gyermekére,3 nap alatt 9 000 ft -ot költött el ételre s fizuja meg 41 000 ft volt arra a honapra játékgépezett régen, alkalmakként iszik , renceres cigiző állandóan anyagi csőd szélén állok vele . Nem szeretem . Csak mindig a hasát veszi elsösorba hogy mindig tele legyen sőt a közeli családjával is rossz a viszonyom..Kiakarok lépni ebböl a kapcsolatból jol teszem? Ö neki is emlitettem már többször is de nem vesz komolyan s nem látja be hogy igy együtt nem fog menni állitolag szeretet de semmit nem tesz érdekében hogy jobb legyen, és itthon én vagyok az irányitó mert ha nem mondom meg mit csináljon akkor egész nap aludna.Tanácsot kérek..
2012. márc. 15. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
jól teszed!
2012. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott!Egy link alak!

Igy is rossz az anyagi akkor ha otthagyod már rosszabb nem lehet gondolom !A gyerekve nézve is jobb hogy nem ilyen példa van a szem előtt!

2012. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kértél volna 4 éve tanácsot.
2012. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hat igen.. kicsit keso... egy gyerekkel:S de hagyd ott
2012. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen persze mondod most majd h de nem könnyű....


Nem is az de! Nem te lennél az első aki gyerekkel elhagyná a párját! Ugyan is ennek a kapcsolatnak csak annyi az értelme, hogy te nem dolgozol ő meg eltart téged meg a gyermekét és ezért nem is nagyon szólsz neki...


Márpedig el kéne hagynod őt, mert ebbe bele fogsz fásúlni, majd MEgvénűlsz és egy szép napon észreveszed h az életed egy rakás sz@r és elb@sztál olyan éveket amik jobbak is lehettek volna ha bátrabb lettél volna és otthagytad volna...

27/f

2012. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minél tovább húzod, halasztod ,annál nehezebb lesz a menekülés.4 évvel korábban kellett volna gondolkodni,de neked most már ez van. Talán találkozol olyannal aki rendes,de ehhez először függetlennek kéne lenned.
2012. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha ki van éhezve,de nem főzöl rá,ő meg nem tud főzni,akkor persze,hogy megeszi a lóvét.

a legalapabb dolog,hogy te gondolom otthon vagy a gyerekkel,ő hazamegy a melóból kaja meg sehol.

persze,hogy nem jössz ki vele így.

2012. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogyne föznék rá azzal várom 8 literes fazékkal főzőm neki mindig....csak hogy ö 3 napra mennt el vidéki munkára 3 napig nem is láttam...nem alutt itthon sok a cukmis amit vesz magának drága felvágottakat vesz virsli stb....
2012. márc. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!