Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha az ember gyászol, az...

Ha az ember gyászol, az normális, hogy néha gyűlöli az egész világot?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy megbolondultam. :(

2012. ápr. 18. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkiből más érzéseket vált ki a gyász. Én mondjuk nagyon szerettem mindenkit ekkor, és örültem, hogy vannak akik mellettem állnak a nehéz időszakokban és vígasztalnak.
2012. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó neked.

De nem rólad van szó, hanem rólam.


Valaki más tud erről valamit?

2012. ápr. 18. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

"Jó neked.

De nem rólad van szó, hanem rólam.


Valaki más tud erről valamit?"


Ne haragudj meg kérdező,de ez miféle válasz?A válaszoló vette a fáradtságot arra,hogy megossza veled az érzéseit, te meg erre ilyet írsz...


Rólad van szó,valóban,de azért elmondom én is a véleményemet... normális,amit érzel. Így dolgozod fel,ami történik.

Ma két hete temettük el a nagymamámat. Azóta mindenkit ezerszer jobban szeretek körülöttem,értékelem az embereket,akik mellettem állnak,és hálás vagyok értük,a segítségükért.Hogy gyűlöltem-e az egész világot? Igen.3 hétig feküdt a kórházban a nagymamám eszméletlenül,vegetált, mi pedig a családdal majdnem beleőrültünk. Mindenkit utáltam,azt kérdeztem,és kérdezem a mai napig,miért pont a mama,miért pont mi,miért pont én... a megoldás?A szeretet. Felszínesen hangzik,lehet,hogy berágsz érte és visszaírsz valami vállalhatatlant nekem is,de ez a megoldás.

Szeretni kell az életed,és MINDEN EGYES EMBERT,aki ilyenkor melletted van.

Sok erőt és kitartást neked ahhoz,hogy egészséges lélekkel,reményekkel telve ki tudj jönni ebből az egészből,és részvétem!

2012. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
76%

Na nem kell baszogatni a kérdezőt. Csak egy választ akart, és az elsö nem volt megfelelő számára.

És igen, normális h ilyenkor utálod a világot. Nem bolondultál meg. Ezzel szerintem mindenki így van...Nyugi

És részvétem

2012. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!