Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a baj?! Hogyan változzak...

Mi a baj?! Hogyan változzak meg? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13éves lány vagyok,szemüveges,aranyos arc,45kg, lapos has, kerek fenék, kis mell (75A). Lehet ebből a bemutatkozásból az látszik, hogy milyen öntelt, beképzelt ...stb vagyok. Hát itt a bökkenő:/ 1hónapja járok táncolni (hiphop) és már többen is mondták, hogy milyen félénk vagyok, és ezt mondta a tanárom is. Az igazság, hogy ismerőseim között laza vagyok, humoros, minden ami kell, de ha egy ismeretlen valahogy képbe kerül nem vagyok önmagam... Mi a baj? Mit kéne tennem, hogy bátrabb legyek? Ez így nagyon nem jó..:/

Elnézést a regényért.:)

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat, minden normális hozzászólónak megy a zöld kezecske:)



2012. ápr. 20. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell változáson törnöd a fejed, most alakul ki a személyiséged. Ha 23 évesen lennél félénk, azt mondanám, változtass egy-két dolgon, de most jobban jársz, ha úszol az árral ismerkedsz az új dolgokkal, az meghozza az önbizalmad természetes úton.
2012. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a korombeliek nem ilyenek:|
2012. ápr. 20. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Az életed akkor is maga a változás! Légy nyitott mindenre, ne félj semmitől, légy kíváncsi és természetes. Nem kell mesterkéltnek lenned vagy szerepet játszanod, az az idő is el fog jönni (és nem fog tetszeni). Senki nem úgy pattan ki a mama hasából, hogy mindenhez egyformán ért és hulla magabiztos. :D
2012. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!