Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Nos, lehet hogy ez egy kicsit fura kérdés, de ti hogy szoktatok megváltozni? Mert velem az a baj, hoyg szívesen váltzonék ( merészebb ruhák, vadabb haj) de egyszerűen nem merek, nem tudom rászánni, mert félek hoyg aztán az osztályba mindneki báulna meg jól kibeszélnének, és olyan kényelmetlneül érezném akkor magam.

De hogy szánjam rá magam, hogy ne érdekeljen más véleménye?

kérlek, most csak normális válaszokat küldjetek, nekem ez tényleg sokat jelntene, mert nem így meg nem tudok z lenni aki szeretnék, és nagyon kéne normális ember véleménye!

Köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 14. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Na igen az mindig kérdéses ha már megszoktak valakit valahogy akkor hogy fogadják a változást.Mennyire vagy népszerű az osztályban vannak barátnőid?Ha jól áll a változás akár még érdeklődést is kiválthatsz csak beszéld meg a fodrásszal barátnőkkel mi áll jól.Én személy szerint ua.-ben a helyzetben voltam nekem nem volt merészségem váltani csak egyszer egy modernebb ruhadarabnál de az pozitív visszajelzést hozott inkább megvártam a ballagást és a középsuliba már egy uj ember ment.
2010. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fél éve én is ugyanebben a cipőben jártam.Figyelj ha kibeszélnek gondold azt hogy azért beszélnek mert irigyek.Biztos vannak barátaid akik melléd állnak.Nyugodtan vállald be.Én leszarom a fejüket.Nekem a barátaim voltak azok akik mindig elhívtak vásárolni,és mondták hogy próbáljam meg a vadabb ruhákat.Mikor másnap a suliba mentem mindenki csak nézett.Én meg mintha tudomást se vettem róluk elkezdtünk a barátaimmal beszélgetni.És ha majd látják hogy magabiztosan hordod a ruhát és látják hogy nem érdekel mit mondanak figyeld meg minden máshogy lesz.
2010. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam segíteni.
2010. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 igabcsy ***** válasza:

Engem soha nem érdekelt, hogy a rosszmájúak mit mondanak.

Igaza van az egyik előttem szólónak, hogy bármit is újítasz, csak akkor viseld, ha tényleg jól érzed benne magad.

Nézz a tükörbe, és ha tetszik amit látsz, akkor valószínű, hogy jól áll neked. Ha pedig jól áll, akkor viseld büszkén. Ha magabitos vagy és ráadásul tényleg jó a cucc vagy az új frizura, akkor az ellenségek 3 dolgot tehetnek.

1. beismerik, hogy menő

2. csöndben maradnak és irigykednek

3. másnap ők is valami hasonlót szeretnének

De a lényeg, ogy nyerő helyzetben vagy!! :)))

2010. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

juj köszönöm szépen a válaszokat!

nem vok vmi népszerű az osztálybam olyan csöndesebb fajtam kikerülöm a konfliktusokat akármennyie csa tudom!

Igen vannak barátaim, és ők is minidg mondják, hogy merj váltzoni, mert jól állna meg stb..de vhogy akkor is bennem van az az érzés, hogy jaj most mi lesz, (tudom, hogy ez nagyon hülyeség, de félek a tanárok reakciójuktól is ), úgy nem szeretek feltűnést kellteni, szeretek megbújni mindenhol:D de mivel most jön a tavasz úgy gondoltam elég ebből és fejest ugrok a mélyvízbe lesz ami les, akik igazi barátaim azokra úgyis tudok számítani!

és igen nagyon sokat tudtál segíteni, köszönöm szépen

17/L

2010. febr. 14. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Kinek akarsz megfelelni? És miért? Biztos kell ez? Ha igen, mit nyersz? És mit veszítesz? Ezeken gondolkodj el.
2010. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát sokkal többet nem nyerek, de vhogy unom magam és ezért szeretnék megfelleni mind magamnak mind pedig másoknak, de az sajna elég nehéz
2010. febr. 21. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Szerintem nem úgy működik, hogy most unalomból holnaptól másmilyen leszel, mert az olyan jópofa. Ha valóban unod magad, keress inkább magadnak más kihívást, mintsem azt, hogy valahogy megváltozz, mert így elég erőltetett lesz és nem fog menni. Egy másfajta stílus, ruha lehet, hogy jól hangzik, de nem te vagy.


Lehet, le fogsz pontozni, de egy önismereti csoport inkább jól jönne neked, hogy megismerd, milyen is vagy valójában, lehet, még izgalmasabb is, mint megváltozni.

2010. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, vmilyen szinten iagzad van ez nem egyik napról a másikra megy. Amúgy igen, keresem az utam, keresem magam, ezért szeretnék változni.
2010. febr. 22. 09:08
 10/10 anonim válasza:
vagy menj el suli mellett brigádozni és nem lesz idod a nyavalygásra + saját pénzedből annyi új göncöt veszel amennyit csak akarsz.
2018. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!