Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változzak meg? :S

Hogyan változzak meg? :S

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam, nagyon alacsony az önértékelésem, azt hiszem, hogy minden pasi nekem tesz szívességet, ha velem van. "Rászoktam" hogy bulikban pasikkal smárolok "csak úgy", akkor legalább egy rövid időre úgy érzem, hogy kellek valakinek, pedig tudom, hogy ez hülyeség. Normális akarok lenni, meg akarok változni. De hogyan?:S
2010. ápr. 4. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Sehogyan. Ilyen vagy, slussz. Majd egyszer lesz egy pasid, aki szeretni fog azért aki vagy és bebizonyítja neked az ellenkezőjét, addig meg úgysem hinnéd el senkinek, nem igaz? Fel a fejjel. :)
2010. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig mindenképp abba akarom ezt hagyni, mert sose lesz 'rendes' pasim, ha elhíresül, hogy mekkora k***a vagyok. Mert én alapból egy rendes lány vagyok/lennék... Régebben gondjaim voltak a súlyommal, drasztikusan fogyókúráztam, stb., ezt mára abbahagytam, most meg jött ez... és hiába próbálok megálljt parancsolni magamnak, ez nem könnyű, főleg ha iszik is az ember. Segítsetek:(
2010. ápr. 4. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy főleg ha iszik is az ember? Miért gondolják hogy k*va vagy? Hány éves vagy?
2010. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem egyételmű. Bulikban csinálom ezt, ahol általában az ember iszik. Azért gondolhatnak annak, mert össze-vissza smárolok pasikkal. És marhára szégyenlem magam...
2010. ápr. 4. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
természetesen meg tudsz változni, az jó dolog, hogy tudod, hogy miért viselkedsz így. Az önbizalomhiány a gyerekkorodból jön, mert a szüleid elvették. Ez nagyon nehéz leküzdeni, mert ösztönösen értékeled alul magad. 2 dolgot kell tenned: ne hagyd, hogy a szüleid ítélete befolyásoljon és meg kell tanulnod szeretned magad. Ha gondolod írj emailt, sok sikert!
2010. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!