Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Középfülgyulladásnál Ez bajt...

Középfülgyulladásnál Ez bajt jelent vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Arcüreggyulladásom van és mindkét fülem be van gyulladva. Egyikkel sem nagyon hallod de most egyik sem fáj. Tegnap voltam fülészeten felírt Augmentint,cataflamot és még használok otipax fülcseppet mellé.Ma reggel észrevettem hogy a jobb fülem mikor megtöröltem zsebivel véres-gennyes volt. Ez normális vagy bajt jelent? Vissza kéne menni orvoshoz, vagy várjak még vele?
2012. ápr. 24. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a gyógyszer okozta tüneteket, lehet, felsorolja a fülfolyást is. Ha nem, rákérdezhetsz a fülészeten is, vagy akár csak felhívod a háziorvosodat. Neki tudnia kell.
2012. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felszakadhatott a dobhártya is, így ki tudott folyni a genny, gyakorlatilag ezt idézik elő a dokik is amikor "felszúrják" a fület
2012. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a jobb fülemmel még mindig nem hallok:S Akkor ezek szerint ez normális?
2012. ápr. 24. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha visszamész a dokihoz nem fog pofon vágni.
2012. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!