Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok sokat aludni?

Miért nem tudok sokat aludni?

Figyelt kérdés

14/F Átlagban már alszok 10-kor néha hamarabb néha később!

De sosem aludtam még 8-nál tovább!Miért van ez...Szinte minden ismerősőm haverom 10-11-ig alszik..Én meg már fenn vagyok hajnalok hajnalán:S:S Nem tudtok tippeket a bárányszámoláson kivül?:D Hohy hogy tudnék tovább aludni..este mit igyak mit egyek...Vagy vmi módszer!!


2009. jún. 22. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
minek tovább aludni????azért kelsz akkor,mert a szervezeted kipihente magát.nincs szükséged több alvásra.de ha minden áron tovább akarsz,javaslom csinálj valamit amitől jól elfáradsz,és ne feküdj korán.mondjuk kerti munka,vagy ami otthon szükséges.
2009. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jah, gondolom a barátaid nem 10-kor fekszenek, hanem később, éjfél-1-2 óra fele. Én is azért alszom tovább.

De amúgy nem mindegy? Miért akarsz tovább aludni, ha így is épp eléggé ki tudod magad pihenni?

2009. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért mert legalább elmenne a fél délelőtt...
2009. jún. 22. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
hát foglald le magad otthon.akkor is hamar elmenne...
2009. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy a barátaid később fekszenek le vagy ők sportolnak stb.

Amúgy én is korán felkelek persze csak hétvégén ha suli van akkor aludnék sztem 10-ig ha nem lenne ébresztő óra :P

2010. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!