Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok segíteni? Nincs nagy...

Tudnátok segíteni? Nincs nagy problémám az életben. Ez sem az, csak nehéz feldolgozni:lehet, hogy felvesznek főállásba gyárba, havi nettó 100ezer.

Figyelt kérdés

Van egy titkárnői lehetőség is, havi nettó 61ezer (minimálbér) 3 éve vagyok diákként gyárban, de azért tanultam, hogy ne kelljen itt maradni.Szóval nehezen dolgozom fel,hogy ezt kell csinálnom továbbra is...szeretnék karriert magamnak,de így nehéz lesz...még én is lenézem magam mert gyárba kényszerülök.

Örülök a munkának de majdnem sírok,hogy így alakul...

Írjatok valamit,de ne azt,hogy örülhetek neki így is,mert örülök én csak jó lenne ha szeretném amit csinálok...


2012. máj. 11. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
van akinek még ilyen melója sincs,örülj annak ami van szerintem!
2012. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem én,ezt le is írtam,de tényleg sokat tanultam,nagyon jó tanuló voltam és mégsincs meló más...
2012. máj. 11. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:
mit tanultál?
2012. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
közgazdaságtant,marketinget
2012. máj. 11. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Itt Magyarországon ne reménykedj többen, esetleg mehetsz még a mekibe, de ott is csak kb. 100-at fizetnek vagy pedig ki kell menni külföldre.
2012. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Majd lesz más meló! Az hogy most ezt dolgozod, az nem azt jelenti, hogy életed végéig ott leszel!

Én már gyerekkoromban eldöntöttem, hogy mi leszek, az is lettem, de fősuli után nem találtam ott munkát. Én is így elkeseredtem, de úgy döntöttem, most ez van,nem kerestem rosszul, és öt év múlva jött a nagy lehetőség. Kevesebbet keresek, de azt csinálom amit akarok. Kitartás!

2012. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
arra gondoltam mellette majd tanulok nyelvet meg minden,nagy vágyam egy magyar szakos diploma...de jelenleg magam alatt vagyok...
2012. máj. 11. 11:04
 8/10 A kérdező kommentje:
azon húztam fel magam,hogy 61et adnának titkárnőként...abból nem tudok kifizetni semmit..
2012. máj. 11. 11:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos találsz majd jobbat is, ne keseredj el.
2012. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd lesz másik munka, ha keresel. De addig is, lesz pénzed, és könnyebb úgy munkát keresni is.
2012. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!