Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tud tenni egy olyan, aki...

Mit tud tenni egy olyan, aki sorra mindent elveszt, ami az övé volt, amit szeretett? Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és nő. Sosem voltam egy rakás szerencsétlenség. Szép életem volt, szerettem az életet, mindig igyekeztem kiegyensúlyozottnak lenni. Akkor még nem tudtam, hogy elég egyetlen egy aprócska dolog ahhoz, hogy az ember élete összeomoljon. Elvesztettem a barátaimat, mind talált magának párt, és most le se vagyok szarva, csak kolonc vagyok a nyakukon. A férfi, akit szerettem olyan közönyösen viselkedik velem, mintha szintén csak kolonc lennék. Nem törődik velem, rideg, visszautasító, és annyira pofátlan, hogy az már szinte majd megszakad a szívem. Semmim nem maradt. Egyedül maradtam, pedig nem rég még olyan sok barátom volt. Hova tűntek el? Egyedül vagyok, magányosan, és .... nem tudom már mit tegyek. Veletek volt már ilyen? Mit tettetek? Miért történik mindez? Mégis hogy képes minden annyira rosszra fordulni? Hogy tud mindenki sorra elfordulni tőlem? Nem tettem semmi rosszat, nem ártottam senkinek, mindig kedves vagyok, és törődöm másokkal.
2011. dec. 11. 04:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!