Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Házi vagy bármilyen praktika...

Házi vagy bármilyen praktika és szer kezdeti körömgombára?

Figyelt kérdés
most teafa olajozom remélem segit...évekkel ezelött már összeszedtem egyszer és 3 évbe tellett mire megszabadultam töle rettenetes pedig mindenféle patikai vackot rákentem de semmit nemértek....

2012. márc. 10. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Áztas esténként ecetes vízben, majd kend be egyik nap teafa olajjal, másnap betadinnel, harmadnap grapefruit magolajjal, váltakozva kenegesd, ha még kezdődő, akkor az ecet és a 100 %-os teafaolaj segythet. Mellette egy cukormentes, fehérliszt mentes és élesztőmentes diéta sem ártana.
2012. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom,nekem a canesten mindíg elmulasztotta
2012. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én esetemben bevált a tömény hangyasavval való ecsetelés, el is múlt tőle szépen, de idővel aztán megint előjött (valószínű, hogy visszafertőződtem a cipőn keresztül). A hangyasav amúgy hámlasztó szerként működik, a megmart bőrfelület lehámlik.
2012. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a canestenre én is gondoltam....még kenegetem azzal is tényleg kezdetleges még egy icipici sáv a nagylábujjamon ivel lefelé...de tudom hogy ez baromi gyorsan tud terjedni és borzalom nehéz töle megszabadulni és nem is tudom hogy szedtem ezt most össze :(((
2012. márc. 10. 15:52
 5/5 Én Valaki válasza:

Szia!


Nekem lassan 2 évig volt a kezemen körömgombám, amit nagyon szégyelltem. Úgy gondolom, hogy a műköröm alá ment víz csinálhatta, mert a szakmámból adódóan sokat nyúlok a vízbe.Kipróbáltam a lakkot, az ecsetelőt, a canespro-t az ecetet a sót az almaecetet, a nailnert, a hidrogén peroxidot még almaecetes kombinációval is, annyit segített, hogy sosem vastagodott meg a körmöm, és nem volt sárga vagy fehér, de nem nőtt vissza sehogy sem a húsomhoz.A múltkor egy idősebb úr elmesélte, mi az ami eltünteti a körömgombát. Nem hittem neki, de adtam egy esélyt a dolognak. Egészen 1 hete kenem a körmöm és akár hiszitek, akár nem eltüntek a kis vonalkák a körmömről, ami azt jelzi, hogy gombás, gyorsabban nő a körmöm és rendesen! Elég drága mulatság de hátha nektek is segít! [link] pontosan ezt kell megvenni, ez halolaj és ligetszépe olaj kapszula, kifejezetten ezt a márkát ezt a fajtát keressétek, olyan 7-8000 ft körül van, gondolom gyógyszertára válogatja, viszont 1 hétig nekem kitart 1 kapszula( össz. 60 db van benne) úgy hogy minden nap, vagy 3szor kenem be mind a 10 körmöm. Tehát kiszúrom tűvel a kapszula tetejét és rákenem a körömre, és a körömágyra is. Nem igazán szívja be a körmöm, de egy órát próbálom rajta hagyni. A reszelt körömnél gondolom jobban bejutnak a hatóanyagok, viszont ahol reszeltem, ott egy 2-3 nap után az olajtól kifehéredett a körmöm, ami nő le. Próbáljátok ki, ennyi pénzt szerintem megér, főleg ha elmúlik az adott probléma!

2012. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!