Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ajánlana valaki valami módszer...

Ajánlana valaki valami módszert az állandó idegességre, türelmetlenségre?

Figyelt kérdés
egy kicsit nagy a nyomás, és állandóan stresszelek, ideges vagyok, már kicsit unom...
2009. jún. 26. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Többet kell szexeleni, szórakozni, tojni arra hogy mi van a munkahelyen.
2009. jún. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Autógén tréning segit, de elöször meg kell tanulni - lehet könyvet, CD-t kapni. Megéri, mert ha már megy, akor mindig tudod alkalmazni, és nem kell hozzá semmi, csak egy ágy vagy kényelmes szék és idö (5 - 10 perc)


Az elös vaálaszólónak meg üzenek, hogy elöször gondolkodjon.

2009. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vagy segít még a jóga, vagy a talpmasszázs, vagy az akupunktúra.

Nézz utána , és döntd el, melyik lehet a neked legmefelelőbb.

Én is először a gyógyszerek után keresgéltem, aztán rájöttem, az nem segít semmin.

Szóval nézz körbe sztem alternatív gyógyászatban is.:)

2009. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is gyógyszerezek, de csak egy-két órára segít. A jógát ki fogom próbálni.
2009. jún. 26. 08:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb lenne, ha rendeznéd a gondolataidat. A stresszből komoly betegségek alakulhatnak ki.

Addig is nyugtatótea? Például citromfű.

Esetleg meditáció?

2009. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A röhej az, hogy néha (csak néha) nem is tudom, hogy miért vagyok ideges. Van úgy, hogy okom nincs rá. Lehet, hogy hülye vagyok, de biztos más is van így. Most már a kis jó dolgoknak sem örülök.
2009. jún. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!