Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a jobb Idegességre?...

Melyik a jobb Idegességre? (SEDACUR forte, Magne B6 vagy Klosterfrau Melisana koncentrátum)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és sajnos mindig a kiabálást halom itthon és már nem nagyon bírom, állandóan sírok feszengek szétverem az ajtóm, hogy kijöjjön belőlem az ideg, nagyon nehéz időszakot élek át és ha majd úgy állok anyagilag elköltözöm minél messzebb. Olvastam itt, hogy milyen tabletták, koncentrátumok váltak be másoknak, de sajnos nem tudok döntetni, hogy holnap melyiket vegyem meg a gyógyszertárban. Esetleg tapasztalatok? Tippek, nagyon erős idegesség ellen??
2011. júl. 24. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy a gyógyszerhez.Sajnálom ami most történik veled .:(Ha lehetne először próbáld ki a LESZAROM tablettát.Mert ezeknek a gyógyszereknek sajnos mellékhatásaik is vannak és a szervezeted bánná
2011. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még, a gyógyszerekhez is is és az önálló élethez is.

Ha mindenképp szeretnél valamit beszedni hogy a feszültséget csökkenthesd, akkor én a homeopátiás SEDATIV PC tabelettát javaslom.

Itt olvashatsz róla:

[link]


Ideje, hogy elbeszélgess a szüleiddel is, közösen hátha sikerül valami megoldást találni a gyógyszerek helyett.

2011. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Főzz meg 1 liter citromfű teát 2 evőkanál citromfüvet tegyél bele és azt iszogasd napközben. Garantáltan használ! Vegyél B Max-ot a DM-ben és magnéziumot is szedj mellé.

Jobbulát!

2011. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!