Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hete kezelem a lábgombám...

Egy hete kezelem a lábgombám (canestennel), de még mindig nem múlt el. Tudom, hogy hosszabban elhúzódhat, de azt olvastam, hogy a tünetek elvileg már pár nap után csökkenek. Nekem még mindig viszket. Mikorra fog elmúlni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Pròbàld meg teafaolajjal kenni!
2012. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-2 hónapig még nyugodtan várj. és javaslom hogy több féle krémmel kend tehát ha elfogy a canesten akkor keress másikat. Nekem 3 hónapig tartott ez először a bőrgyógyászom ajánlotta a canestent, a gombásodás már nem lett rosszabb hanem csak úgy állt ahogy van. Akkor mondta hogy próbáljam másik krémmel annak a nevére nem emlékszem mrá, kentem azzal már kezdett halványodni, utána visszatértem a canestenre szépen kezdett javulni ez bő 1,5 hónap alatt történt. Utána visszamentem mondta hogy hagyjam pár napig pihenni tehát ne kenjem meg semmi plusz ha tehetem ne legyen rajtam zokni és szellőzzön a lábam és lehetőleg 2 óránként mossam meg. Így már kezdett csökkenni de a helye még mindig ott volt akkor mondta hogy a gombásodás már elmúlt már csak a helye volt arra meg írt fel nekem egy krémet amit úgy kellett összekotyvasztatni a patikában azzal minden nap kentem 2 szer és szépen lassan kezdett el múlni. Még most is látszik a helye pedig már lassan 1 éve történt, de nem viszket nem fáj nem idegesítő a látványa és esténként mindig bekenem.
2012. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!