Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mióta szakítottunk egyfolytába...

Mióta szakítottunk egyfolytában eszem. Hogyan hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Amíg együtt voltam a barátommal, sokat eljártam itthonról, keveset ettem, nem is kívántam a kaját, fogytam egy csomót (rám is fért.) Aztán én szakítottam vele, mert már nem szerettem úgy, ahogy kellett volna, és azóta folyton itthon ülök, nem megyek sehová, tömöm magam édességgel, és nagyon félek, hogy vissza fogok hízni, azóta betegeskedek is sokat, így a tornázásra sem tudom rávenni magam.

Már hánytatni sem bírom magam, pedig régen azt csináltam, de mostanában nem sikerül :S

Mit tegyek???


2012. jún. 9. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először is keress valakit a közeledben, aki lekever két hatalmas pofont, majd felrángat a padlóról, képedbe vágja, hogy sem a hánytatás, sem az édességzabálás NINCS rendben, valamint, hogy a betegeskedés is inkább pszichés, mint fizikai eredetű. De szerintem ezeket te is pontosan tudod. Kapard össze magad, mozdulj ki, ha a barádnőid nem rángatnak, rángasd te őket, és jegyezd meg a mondást: ha egyszer a padlón vagy, vegyél fel onnan valamit.
2012. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Az a baj, hogy semmi okom nem lenne padlón lenni, lévén, hogy én szakítottam, a másik baj pedig az, hogy a volt barátomon kívül nincsenek barátaim.... :S
2012. jún. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!