Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség, amióta szakítottunk...

Segítség, amióta szakítottunk egyfolytában eszek, pedig míg együtt jártunk csomót fogytam. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Amíg együtt voltam a barátommal, sokat eljártam itthonról, keveset ettem, nem is kívántam a kaját, fogytam egy csomót (rám is fért.) Aztán én szakítottam vele, mert már nem szerettem úgy, ahogy kellett volna, és azóta folyton itthon ülök, nem megyek sehová, tömöm magam édességgel, és nagyon félek, hogy vissza fogok hízni, azóta betegeskedek is sokat, így a tornázásra sem tudom rávenni magam.

Már hánytatni sem bírom magam, pedig régen azt csináltam, de mostanában nem sikerül :S

Mit tegyek???


2012. jún. 9. 13:09
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként antidepresszánst szedek, mostanában kezdtem el magamtól csökkenteni, mert nem akarom magam gyógyszerekkel tömni..
2012. jún. 9. 13:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább igyál, az nem hizlal, de vizet!
2012. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak otthon ülsz az antidepresszáns nem elég! Mozdulj ki otthonról. Járj el valahová mozogni. Különböző táncok is sokat segíthetnek
2012. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pandalife válasza:
Magadtól semmiképp ne kezd el csökkenteni az antidepresszánst,főleg ha most lelkileg nem vagy a top-on.Csak is orvosi javaslatra!Hidd el tudom mit érzel,voltam már én is hasonló helyzetben,sőt én is gyógyszert szedek.Rajtam a gyógyszer, a pszichoterápia,a rengeteg beszélgetés a családtagjaimmal,a barátokkal,és legfőképpen a szerelmem segített.És most itt vagyok 1 év után,minden rendeződött,és a gyógyszerrel is leállhatok orvossal fokozatosan.Lényeg,hogy ne hagyd el magad,vagy inkább gyümölcsöket fogyassz,zöldséget.Segíthetne ha új barátokat szerzel,vagy átgondolnád,hogy valóban jelentéktelen-e számodra a volt barátod,ha ennyire megzuhantál úgy,hogy te szakítottál vele!?Remélem tudtam segíteni :)
2012. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod, kedves utolsó!

Én nem modnom, hgoy a barátom jelentéktelen, most is tartom vele a kapcsolatot, ő az egyetlen barátom, nincsenek barátaim, de sajnos őt csak barátként tudom szeretni... :(

A dilibogyót meg azért kezdtem el csökkenteni, mert már kevés volt belőle, és a pszichiáterrel "végeztünk" nem sokat voltam nála, de miután beállította a gyógyszert nem mentem

2012. jún. 11. 22:28
 6/7 bdavid0815 válasza:

Tudni kell, hogy minden betegség lelki eredetű. Viszont a megszerzett betegség nem feltétlenül múlik el ha a lelkileg újra egyensúlyban leszel. Úgy érzem te még nem jöttél helyere lelkileg sem, így a gyógyszer csak a tünetek elnyomására jó. Nem arra, hogy meggyógyulj.


Ha gondolod beszélhetünk a problémáidról.

2012. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogyjál!

Kevesebbet egyél!

Többet mozogjál!


Ismerkedjél meg velem!

F.

2013. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!