Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltak-e hasonló tünetei...

Voltak-e hasonló tünetei valakinek és mi volt a probléma?

Figyelt kérdés

A tüneteim a következőek: kb2 2,5 hete szinte mindig hőemelkedésem van 37-37,2, és lecsökkent a vérnyomásom. Mértem 107/70-et is, de 110/72 körül van, pedig normál esetben 120/80 szokott lenni. Gyakran van olyan érzésem, mintha lufi lenne a hasamban és „mindjárt megjön”. Ha sokat ülök, akkor szurkál lent a hasam vagy a petefészkem körül. Terhes biztosan nem vagyok, mert az utolsó együttlét óta már kétszer menstruáltam, a teszt is negatív volt, és a melleim sem fájnak. Nincs folyásom sem.

Természetesen el megyek orvoshoz, de, ha esetleg addig van valakinek tippje akkor megköszönném.


2009. júl. 3. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nem jobb oldalt lent fáj a hasad? akkor lehet vakbélgyulladás
2009. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vakbélgyulladàssal egy napig sem huznà ki otthon!Inkàbb valami kismedence gyulladàs lehet a ludas! Bàr nem tudom az mennyire befolyàsolja a vérnyomàst! Remélem semmi komoly!
2009. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Határozottan nem jobb oldalt fáj. Amúgy a fájdalom nem olyan elviselhetetlenül nagy csak úgy érzem, hogy "ott van". Egyébként jól vagyok, csak néha szédelgek (gondolom a vérnyomás miatt)és ez meg a hőemelkedés zavar egy kicsit.
2009. júl. 3. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Hőemelkedésről akkor beszélünk mikor 37,5. Én egy cseppet sem lennék meglepve, ha gomba ütötte volna fel a fejét. Vagy a bélműködéseddel van baj. Szoktál rostos kajákat enni,az fontos lenne. A vérnyomásod az még nem gáz, de inkább menj el orvoshoz. Minden betegségnek lelki oka van.
2009. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megtámadott a létező legborzalmasabb rák.
2009. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Általában alacsony szokott lenni a hőmérsékletem. Ha nagyon meg vagyok fázva akkor szokott 37 fölé menni, ha már 38 felett van akkor szinte fel sem tudok már kelni. ezért zavar.

Egyébként, legalábbis szerintem, elég vegyesen táplálkozom. Rostot is és gyümölcsöt is eszem.

Azért köszönöm a válaszokat.

2009. júl. 3. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, de nekem is pont ugyan ezek voltak a tüneteim úgy kb. 3 hónapja.

Én is nagyon megijedtem. Egyből vakbélgyulladásra gondoltam a hasfájás és hőemelkedés miatt. De mindenki mondta hogy a vakbél az sokkal jobban fájna. Elmentem először a háziorvoshoz. Konkrétan nem tudott semmit megállapítani, írt egy gyógyszert ami valami savcsökkentő volt. Pár darabot szedtem csak belőle. Aztán elmentem a nőgyógyászhoz, hátha még is máshol kell keresni a forrást. Tapintásra azt állította, hogy a vakbelem környéke fáj ezért adott egy beutalót a sebészetre meg vérvételen is voltam. A vérképem teljesen jó lett, a sebész pedig teljesen kizárta hogy vakbélgyulladásom lenne. Másfél hét orvoshoz járkálás után sem derült ki a pontos ok. De lassan elkezdtek elmúlni a tüneteim.

Így utólag sem tudom mi lehetett. Gondoltam arra is hogy lehet hogy a stressztől. Akkoriban költöztem, az is elég hercehurca volt és az akkori munkahelyem sem volt a legjobb. Lehet ez is közrejátszott benne.

2009. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már azt gondoltam csak én vagyok így. Azt jó hallani, hogy nem találtak semmi problémát nálad. Talán nálam sem lesz. A stressz nálam olyan átlagos amúgy. Majd megírom jutottam-e valamire.
2009. júl. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!