Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Váll/kar probléma. Valakinek...

Váll/kar probléma. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt olyan érzés volt a vállamban, mintha éjszaka elaludtam volna, és majd napközben magától pattan egyet, és rendben lesz. De nem ez történt, most már a felkarom is fáj. Még most is olyan érzés, mintha kattania kéne egyet, és helyreugrana (egyébként kattog, ha forgatom). Még ahhoz hasonlít, mint mikor sokat súlyzózok és elfelejtek nyújtani. De nem végeztem semmilyen fizikai munkát.

Fájni csak bizonyos tartásokban fáj, azokat igyekszem kerülni, így csak kényelmetlen. De a fájdalom sem elviselhetetlen. Hétfőn el akarok menni orvoshoz, de addig is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

23L


2011. jan. 29. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik az a tartás, amelyiknél fáj? Ha ez karemelés, akkor kb. mekkora szögben?
2011. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A bal karomról van szó. Ha kinyújtva mozgatom, nem fáj, csak akkor, ha átnyúlok jobbra.

Ha behajlítom a könyököm, (bármilyen szögben, bármilyen tartásban), akkor fáj. Most is, hogy megmozgattam, érzem a lapockám, és megint olyan, mintha súlyzóztam volna.

2011. jan. 29. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jól hangzik, mert akkor nem vállízületi gyulladásról van szó. Sokkal inkább azt gondolnám, hogy a felkar valamelyik izma húzódott meg, amelyik az alkaron tapad, és ezért érzékeny a könyökhajlításra. Ez valószínűleg kimasszírozható. Mindjárt írok neked privit.
2011. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!