Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mar a "megjatszas" kategori...

Ez mar a "megjatszas" kategoria vagy teljesen normalis hogy az atlag csak reszleteket lat belolem?

Figyelt kérdés

Csak a kozeli rokonaim -szulo, nagyszulo. Es legjobb baratnok -2 ismernek igazan.


Ha picit tobbet mutatok magambol GYK-n mint civilben mindig negativ visszajelzeseket kapok. Ennek fenyeben jo hogy civilben nem mutatom az "igazi arcom" csak egy limitalt reszet amirol tudom hogy a kornyezetem elfogadja?


2011. okt. 5. 01:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem gykn mindenkinek más a véleménye. Én inkább a barátaim véleményére adok és ha valami nem tetszik én döntök akkor is nem a barátaim véleménye, de persze meghallgatom mit gondolnak. Meg játszásnak nem mondanám ha nem mutatsz mindent inkább titkolod. És itt nem ismer senki senkit tehát ha egy dolgot kiirsz amit a másik elitél attól még nem biztos hogy rossz ember vagy.
2011. okt. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!