Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folytonos kéz-és lábzsibbadás,...

Folytonos kéz-és lábzsibbadás, hova forduljak?

Figyelt kérdés

2008 óta fennálló kéz-és lábzsibbadásom van,ami néha már elviselhetetlen, minden héten 2-3 alkalommal jelentkezik, van hogy többször is.

Házi orvos nem foglalkozik velem, azt mondta fiatal vagyok.Egyedül neurológiára küldött el, ott nem talált semmit a doki egy gerinc és nyaki MR után. Azt mondta szedjek vitaminokat és ezzel lezárta a dolgot. A h.o. a negatív eredmény után azt mondta,h végezzek agykontrollt, szerinte onnan ered a probléma... Ez abszurd! Tényleges panaszaim vannak és nem képzelek be semmit, nincsenek lelki gondjaim, se családi, munkaügyi problémáim, fennálló panasszal nem utalnak sehova. Ez számomra hihetetlen!!


Vki tudna nekem segíteni, hogy hova forduljak ezzel magánrendelésen? Vagy hasonló probléma vkinél és megoldás rá???


KÖSZÖNÖM!


24 éves, lány



2012. jún. 17. 07:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

utolsónak:

Szia!

Szia!

Most találtam rá a zsibbadásos bejegyzésedre. Nálam is ugyan ez a helyzet. A bal lábam szára és a lábfejem zsibbad szintén már többmint 1 hónapja. Sikerült kigyógyulnod azóta? és ha igen, tudnál segíteni ? egyenlőre semmit nem találnak.

Köszönöm előre is.

2017. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!