Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek nem sok az 5 db...

Szerintetek nem sok az 5 db Frontin 0,5-s naponta? A pszichiáter írta fel a kevert szorongásos - depressziómra és én semmi nyugtató hatást nem érzek belőle, csak annyit hogy ha beveszem kicsit szédülök tőle és fáj a gyomrom.

Figyelt kérdés
Hiába szedem ugyanúgy öngyilkossági gondolataim vannak, és félek emberek közé is menni.Az orvosnak hiába mondtam ő csak annyit mondott rá hogy ha kell tovább emel az adagon, de azt már nem nagyon viselné el a gyomrom.Váltsak dokit? Vagy ne szedjem tovább a Frontint?

2012. jún. 17. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a gyógyszer a szorongást oldja, vagyis a depresszión nem nagyon segít (erre antidepresszánsok alkalmasak), és a fóbiából se gyógyít ki (szorongást old, nem félelmet!).


Vagyis, akkor kell emelni az adagot, ha "idegességet, feszültséget" érzel, mert erre való, más problémát nem old meg. És a szorongásoldó hatást se keverd a szedáló hatással, nem is kell semmi különöset érezni bevétel után (ha éreznél, az már mellékhatás), hanem azt, hogy idővel nem szorongsz annyira.


Önkéntesen viszont semmiképp se hagyd el, pláne ne így, hogy naponta 5-öt szedsz be, mert könnyen lehetnek mellékhatások, esetleg elvonási tünetek (fokozatosan kell, de előtte mindenképp konzultáj orvossal).

2012. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túl nagy adag elsőre. Én szorongásra napi 3x0.25-öt kaptam, de ha "jobb" napom van, még ennyit sem veszek be (eleinte ennyi kellett, de már ennyi sem). Pszichoterápiára is jársz? Én igen, és többet segít mint a gyógyszerek. Azok tünetileg kezelnek, míg a terápia az ok megszüntetését célozza meg. Ha a doki nem ajánl terápiát, akkor keress másikat.
2012. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én akkor veszek be elalvás előtt egy felet ha nagyon zaklatott vagyok vagy ha nem tudok elaludni de reggel alig tudok felkelni tőle.Szerintem ez az adag rengeteg.És nekem nem oldja se a feszültségem se a szorongásom engem CSAK altat!Az durván sok amit neked írtak!
2012. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nincs véletlenül eladó frontin-od?
2012. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szorongás, depresszió két különböző kategória. Szorongásra valóban jó a Frontin, de depresszióra nem igazán. Keress fel másik szakorvost. Ahogy írtad neked már pánikbetegségbe hajló a problémád, arra pedig a Frontin egymagában nem elég.
2013. márc. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eladó frontin? húúúú azt a gyógyszerfüggők szokták kérdezni beszerezni. Nem birja a gyomrod de azért venni akarsz?

Piacon vehetsz ha mindenáron szedni akarod csak folytasd meglátod függő leszel annak meg mi értelme. Orvosod is jó hülye ha még emelni akarja akkor nem ért hozzá.

2013. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!