Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezt vajon a panikbetegsegtol...

Ezt vajon a panikbetegsegtol ereztem? Bovebben lent

Figyelt kérdés
sziasztok panikbeteg vagyok kb 1 eve ereztem mar sok mindent minden fele tunetett viszont most nem tudom eldonteni hogy a hirtelen be panikolastol ereztem vagy valami mas betegsegem van par napja idonkent erztem derek fajast vagy vese fajast na ebben nem vagyok biztos melyik lehet viszont ma hirtelen bele jott a fajas es eleg furra erzes volt de annyira hogy hirtelen magamba mondtam na ez lehet nem derek hanem vese igaz be is panikoltam es hirtelen hirtelen olyan szedules jott ram hogy hogy most sem tudom eldonteni hogymost ez derek fajas vagy vese es hogy a paniktol lettem rosszul szedulessel ? (igaz hirtelen szivdobogas is kovette de az le is csilapodot mert lenyugtattam magam ) vagy tenyleg a vesebeteg lennek es attol szedultem bocsanat egy kicsit hosszan irtam le

2012. jún. 18. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, nekem derekamba nagyon sokat kisugárzik. A szédülés is lehet attól. De szerintem menj el orvoshoz, nehogy vesekő legyen, mert az is tüneteket produkál. UH-ból+laborból meg tudják állapítani.
2012. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi egyebbkent tenyleg a panikbetegseg tud ilyent is produkalni hogy derekfajas ????
2012. jún. 18. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az ideg ki tud sugározni bárhova. :(
2012. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!