Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülhetek egész nap...

Mitől szédülhetek egész nap állva/járva/ülve/fekve?

Figyelt kérdés

Egész nap szédülök, alig bírok a lábamon megállni. Mitől lehet? Melegtől pl? Meg mostanában kicsit alacsony a vérnyomásom otthon, de a dokinál mindig felugrik, most is 150/90 volt nála(normál esetben ezt meg sem közelíti).

Arra gondoltam, hogy mivel drága volt, leálltam a napi 20mg cipralexről és 300g depakine chrono-ról. Persze nem ukk-mukk-fukk, hanem próbáltam szép fokozatosan, beosztva az utolsó dobozt. Ez okozhatja esetleg? vagy egyéb ötletek? :S Nagyon rossz, mert tanulnom kellene az érettségire, de rosszul vagyok folyamatosan.


2012. jún. 21. 11:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ez már több mint egy hete tart
2012. jún. 21. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Én is szédültem nemrég (én nem a melegtől, tuti, mert ahol voltam ott nem volt meleg) és azt olvastam, kiszáradás jele lehet. Én meg nem nagyon iszom ha nem muszáj, maximum üdítőket...
2012. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szédülésnek ezer oka lehet.

Most ilyen nagy melegben ez elég jellemző dolog főleg ha alig iszol. Naponta 4-6 liter folyadékot lehetőleg vizet kellene meginnod, vagy vitaminos gyümölcsléből is legalább fél litert.

2012. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, iszok eleget! magamhoz képest... Utálok inni sajnos, napi egy pohár vízzel el lennék, de mostanában rászorítottam magamat, hogy napi minimum két liter vizet megigyak
2012. jún. 21. 11:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, én is gondotlam rá, hogy hátha a kevés víz miatt, de mostanában tényleg egyre többet próbálok inni, és ez a szédülés túlzás nélkül egész nap megy... :S (Meg zsibbadnak a kézfejeim is, azt kihagytam)
2012. jún. 21. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok a vízzel én is.Utálok inni,ezért tegnap este már majdnem az ájulás kerülgetett.Jól megijedtem ugyhogy asszem rákapcsolok én is.



Egyébként szerintem menj orvoshoz,ő többet tud segíteni

2012. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez pedig a kevés víztől van.Mégtöbbet kell innod mert ilyen melegbe könnyen összeomolhat a keringésed.
2012. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már voltam dokinál! anynit csinált, hgoy megmérte a vérnyomásom, és elküldött vérvételre.


De hát ennél többet már tényleg képtelenség inni. Az a baj, hgoy annyira nem bírok inni, hogy sokszor kihányom, ha mégis le akarok tuszkolni a torkomon egy kis vizet.. /:

2012. jún. 21. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!