Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy reggel...

Miért van az, hogy reggel érzem, hogy éhes vagyok de nem bírok enni mert émelygek?

Figyelt kérdés
Úgy értem teljesen gyengének érzem magam és tudom ,hogy ennem kéne de mégse megy le egy falat se a torkomon.
2012. jún. 23. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem rejtett refluxtól van ez, akkor is lehett ha nem is érzed hogy sok lenne a gyomorsavad. egy idő után már minden reggel hánytam, pedig se nem ettem se nem ittam semmit, és éhes is voltam.
2012. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reflux? Hát néha érzem úgy ,hogy mintha valami marná a torkom és mintha hánynom kéne de hányingerem nincsen...
2012. jún. 23. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp. Semmit nem kell érezned, én se éreztem elég sokáig. Persze lehet teljesen más is a baj, én csak ezt az okot ismertem. Jobbulást:)
2012. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!