Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azt hallottam, hogy a koffein...

Azt hallottam, hogy a koffein gyorsítja az anyagcserét. Nálunk lehet kapni olyan csokidrazsét (étcsoki), amiben valódi kávészem van. Ha nem esem túlzásba a drazsékkal, könnyebben fogyok tőle?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello! Nos, azt nem tudom, lehet e kapni, de igen, vannak olyan fogyokuras célokra szant termékek, amelyekben koffein van ( szinte a legtobben, és eros koncentracioban). Habàr én vigyaznék veluk, a multkor lattam egy riportot a fogyasztoszerekrol, és egy no beszélt arrol, hogy egy ilyen fogyasztotabletta kura utan az intenziv osztalyon kotott ki.Nem ez a legbiztonsagosabb modszer a fogyasra.
2009. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
patikában vénynélkül lehet kapni a koffein tablettát
2009. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.Ha gyorsabban akarsz fogyni, akkor inkább ajánlom neked a zöld tea kapszulát, mert a zöld teában több a koffein mint a kávéban, csak ameddig a kávé hamar hat addig a zöld teánál ez 1-2 óra és utána élénkít.Ráadásul gyorsítja az anyagcserét, zsírégető hatású stb..


A zöld tea hatása és előnyös élettani tulajdonságai:

• Megelőzi a rákos, daganatos betegségek kialakulását;

• Csökkenti a koleszterin szintet, s ezáltal a szívbetegségek kialakulásának lehetőségét;

• Ellazítja a vérereket, ami csökkentheti a magas vérnyomást;

• Erősíti az immunrendszert, ezáltal véd a fertőzések ellen;

• Fluoridtartalma óv a fogszuvasodástól (amennyiben cukor nélkül isszuk!);

• Koffein tartalma serkenti a szellemi teljesítőképességet;

• A kávéval ellentétben fokozatos a felszívódása, így mentes minden káros mellékhatástól.


Zöld tea fogyás: Zöld tea = zsírégető tea


A zöld tea az egyik legjobb és legismertebb zsírégető tea. Egyéb létfontosságú egészségmegőrző hatása mellett nagyban serkenti a régóta jelen lévő zsírok lebontását.


1. Első lépésként a zöld tea elősegíti az emésztőrendszerbe került zsírok azonnali lebontását. Éppen ezért érdemes a főétkezéseket egy csésze zöld tea elfogyasztásával zárni!


2. Továbbá a zöld tea serkenti az anyagcserét, ezáltal előmozdítja a régóta jelen lévő zsírrétegek lebontását, ami növeli a bőr rugalmasságát, így csökken a cellulit (narancsbőr) kialakulása, s megszabadulhatunk a fölös centiméterektől (zsírrétegektől)!

2009. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!