Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Allergiás vagyok (minden...

Allergiás vagyok (minden nyáron teljesen vörös a szemem) és most elkezdett a látásom romlani? Ez az allergia velejárója?

Figyelt kérdés

Szóval már 9 éve minden nyáron vörös a szemem, gyulladt, éget, csíp, szúr, fáj, váladékozik. Nem mindig fáj, de általában mindig vörös ( teljesen ). tegnap egyik pillanatról a másikra, kicsit sokat dörzsöltem, akkor homályosan láttam. 1 napja homályosan látok az egyik szememre de azóta sokat javult. De változik hogy javuk/romlik. Szerintetek elveszíthetem a látásomat is akár és ez a látásromlás fennmarad örökké? gyógyítható?



6 évig a legjobb orvosok kezeltek de nem tudták mire vagyok allergiás. De engem az érdekelne, hogy a látásom újra visszakapom (fél szememre?). Ez az allergia velejárója?


2012. máj. 6. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

"Jár - e látásromlással az allergiás kötőhártya gyulladás?

Nem jár. Amennyiben látásromlást észlel, nem allergiás kötőhártya gyulladásról van szó. Feltétlenül forduljon szemészhez!"


[link]

2012. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyelj, 6 évig jártam szemészetre és semmit nem tudtak velem kezdeni. SEMMIT.
2012. máj. 6. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Énis allergiás vagyok,és ha sokat dörzsölöd a szemed utánna sokáig homályosan fogsz látni,ez természetes.Nekem is pont most kezdődött az allergiám és kötőhártya gyulladásom is lett,és van már pár napja,és folyamatosan váladékolt,meg nagyon vörös volt,meg még most is az,és homályosan látok vele énis kicsit,de amúgy semmi komoly,szerintem biztos nem fogsz megvakulni,használj valami szemcseppet,én most visine-t használok és nagyon jó
2012. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint látod nem a semmiből szedtem az infót, de még laikusként is meg tudom mondani, hogy ez akkor sem allergia.
2012. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!