Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Krónikus fáradtság?

Krónikus fáradtság?

Figyelt kérdés
Lehet ezzel valamit kezdeni? 26 eves vagyok de ahogy erzem magam nyugodtan mehetnek lassan nyugdijba is. Reggel mar eleve faradtan kelek, nincs kedvem semmihez, minden nap rosszul vagyok. Jo igaz nem eszem tul egeszsegesen de amikor figyeltem erre akkor se nagyon javult, vagy lehet tovabb kellett volna csinalni. Aki jol erzi magat napkozben az miket eszik? Vagy hogy lehetne ezen javitani? Mert ahogy most erzem, nem fogok tul sokaig elni mert egyszeruen nem lesz erom hozza...
2012. jún. 29. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Apukám 2 évig kint dolgozott külföldön. A havi 30 napból 29-ben 18 órázott, nagyon kimerült. Elment a háziorvosoz és injekciós vitaminokat kapott. 2 hétig járt immunerősítésre és teljesen rendbe jött. Azt hiszem vényre kapható ez a vitamin bomba. Kérdezz rá háziorvosnál.
2012. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lol én is kulfoldon dolgozom. haziorvos igy kilöve, de utánanézek ennek a dolognak, köszi
2012. jún. 29. 18:58
 3/4 anonim válasza:
A családomban is volt ilyen probléma, de elkezdett Béres cseppet szedni és a D vitamin pótlására (rossz közérzeten nagyon sokat javít!) csukamájolajat. Borzalmas az íze, de azóta mintha kicserélték volna.
2012. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Külföldön is van háziorvos látogasd meg.

Először is csináltass - ő is ezt fogja sztem tanácsolni - vérkép, vizelet...

Az nem árt, és ki kell szűrni h nincs más bajod.

Pl fáradtság oka lehet egyszerű vérszegénység - a nők nagyrésze vérszegény és ez bizony idézhet elő pocsék állapotokat, erőtlenség, fáradtság vonalon...... ezt mindenképp nézesd meg! ha pl vérszegény vagy, a vitamin nem fogja megoldani! én voltam annyira vérszegény h 10 napon át kaptam vénásan vasat :(


Vizsgálat nélkül ki garantálhatja h nincs orvosilag gondod?


Aztán jöhet vitaminbomba ha mást nem találtak, de patikában addig is tudsz venni valamit, túladagolni nem kell azért.

Háát normálisan étkezni igen kell. Gyümi, zöldség, rizs, ...mindenképp kell. Hát meg husifélék. Ha nem is tonnaszámra.


Ha van erőd kicsikét sportolni. Pl bicaj, az nem olyan megterhelő, de mégis mozogsz. Vagy úszás, az is lehet kellemes. Vagy erőteljesebb gyaloglás, séta... a mozgásnélküli életforma sem egészséges. A mozgás oxigént termel benned, serkenti a vérkeringést, jobb lesz az anyagcserét, táplálékhasznositás stb stb.

Szval ne csak kajára koncentrálj :)


De létezik egy betegség Krónikus fáradtság néven...ezen a fentiek nem segitenek!!!


Mióta tart?


Orvost javaslok, menj el, zárjátok ki a szervi bajokat. Úgy is lehet ilyen gond h nem tudsz róla, nem érzel különösebben semmit.

Jobbulást kivánok neked.

2012. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!