Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírom tovább! Help! Mi...

Nem bírom tovább! Help! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta fáradt vagyok, állandóan! Kimerült, sétálni is alig bírok, az izmaim égnek, kötöttek, alig bírok mozogni, ropog mindenem, az ízületeim fájnak, állandóan beteg vagyok!

Nem lehet épp ésszel felfogni!

Az orvosaim mindig csak találgattak, auto-immun vizsgálat, ott nem találtak semmit, aztán pajzsmirigy, ott sem, elvileg cukros sem vagyok, rákról szintén nem tudok.

A mandulám az gócos-tályogos volt, kivették, de semmi se múlt el (már 3 hónapja).

Ezenkívül most a lisztérzékenység-tesztemnél (állandó zsíros széklet) a ttg IGA szintem pozitív lett, de csak 1 hónap múlva kaptam időpontot gasztroenterológiára.

Mi lehet ez? NEM BÍROK EZEKKEL A FÁJDALMAKKAL!


Egy 20 (!) éves lány...



2012. jún. 2. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
izomsorvadás? :/
2012. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia bocicsoki!

Köszi a választ először is, minden választ szívesen fogadok!

Hogy derül ki, milyen vizsgálatokkal lehet megnézetni?

2012. jún. 2. 15:35
 3/15 anonim ***** válasza:

én nem tudom, csak tippeltem.

gondolom ortopédiára kellene menned. vagy voltál már ott? vagyis ha az ízületeid fájnak, ropog mindened.. ilyen fiatalon az nemjó. esetleg reumatológiára is mehetsz.


családban volt valakinek izomsorvadása? vagy pl. hosszan tartó fekvés, inaktivitás is okozhatja.

2012. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát ugye mozogni egyáltalán nem bírok, mert olyan fáradt vagyok, hogy akkor szinte egyből öklendezem a fáradtságtól. Immáron legalább 2 éve semmit nem mozgok, a séta is nehéz, nagyon!


Ortopédiára 15-én megyek, de már voltam... reumatológián is voltam, ott se tudtak semmit mondani, csak hogy gyulladás van.

2012. jún. 2. 15:43
 5/15 anonim ***** válasza:

akkor itt a fáradtság a bibis.

és olyat nem állapítottak meg nálad, hogy krónikus fáradtság?

ami egy betegség.. aminek egy tünete az izom és ízületi fájdalom is.. :/

2012. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem, még nem, de én már gondoltam rá, utána olvasva... csak hát, ők még küldözgetnek jobbról-balra...

köszönöm a válaszaid

2012. jún. 2. 17:36
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, tudom, az orvostudomány ilyen, menjél ide, menjél oda...
2012. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ne is mondd, utálom az összeset.

Főleg aki elkezdi, hogy nem lelki eredetű-e, mikor világéletemben vidám természetű, életvidám voltam:(

2012. jún. 2. 18:11
 9/15 Tunde1978 válasza:
Hasonló problémával küzdők 4 hónapja, mindenkit meghallgatva, bakteriális fertőzés ami még kérdéses lehet szerintem.
2012. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem is van fertőzésem
2012. jún. 2. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!