Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vas hiánytól lehet karikás a...

Vas hiánytól lehet karikás a szemem?

Figyelt kérdés
Karikásak a szemeim ,vagyis feketés alatta ,nem tudom mitől lehet de zavar, 8-9 órákat alszom csak mondjuk nem 10kor hanem pl 2-3 tól 10-11ig.És így jutott eszembe ,h lehet vas hiány mivel mikor felkelek van,h még fáradt vagyok...
2012. júl. 1. 00:12
 1/5 A kérdező kommentje:
kb 10 hónapja voltam vérvizsgálaton más miatt ott kimutatták volna ha vashiányom van?
2012. júl. 1. 00:15
 2/5 anonim ***** válasza:
10 hónap sok idő, és a vérkép változik de nagyon gyorsan. Nem hiszem, hogy lehet.
2012. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ezt a cikket olvastam én is, és ebből indultam ki,hogy fáradt levert és ,hogy emiatt karikás a szemem is
2012. júl. 1. 00:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is karikásak voltak a szemeim mikor nagyon vashiányos voltam. Ha mellette még fáradékony is vagy, akkor elképzelhető hogy ez a gond.
2012. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!