Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti hogyan bírjátok ki ezt a...

Ti hogyan bírjátok ki ezt a meleget?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok érdekelnek akik panelba élnek és egy van egy kis súly felesleg is rajuk

Mert én már nem bírom :( már voltam LIDL ott időztem 2 órát,de csak rosszabb lett mikor kijöttem..Kösz előre a válaszokat.



2012. júl. 1. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kinyitom az ablakot, meleg, ha becsukom, semmi levegő... és így kellene tanulnom, holnapután vizsga...
2012. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is! Szerdán vagy csütörtökön.

Reggel letusolok hideggel,mikor érzem,hogy megint kell,akkor húzok be a víz alá.

Többnyire csak gyümölcsöt tolok,meg joghurtot,egy paprikás krumplitól rosszul is lennék.

Állítólag ablakot be kell zárni,mert úgyis csak a forró levegő jön be,éjjelre szabad csak kinyitni,nappal meg elsötétíteni. De nekem most nyitva van és jó,mert jár a levegő.

Még olyan flakonból is szoktam spriccelni magam(meg a váratlanul elémkerülő családtagokat) amilyennek a virágokat szokták vagy amilyen az ablaktisztító.

Az albérletünkben még sötétítő sincs,úgyhogy én Isten jóindulatában bízom.....

2012. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
38° van a szobámba kint még melegebb.Én is úgy vagyok ha az ablakot becsukom nincs levegő,és nyugati fekvésű pont az én szobám :( csak 1 szoba ami keleti,de az a legkisebbik szoba,,ha mind oda nyomulunk az még pokolibb.
2012. júl. 1. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:
panelban lakom, a nap egész nap süti a szobám 2 falát, jah ez egy kis szoba... 110kg vagyok... egyszerűen nem veszek tudomást a melegről, iszom sokat, délutánonként pedig bringázok, hogy ne legyek itthon... hétvégente meg strand...
2012. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem a hideg zuhany a legjobb,ha valakinek még van tippje.....
2012. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz :)
2012. júl. 2. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Ma észrevettem, hogyha több ruha van rajtam ,akkor kevésbé van melegem .:O

Mint a berberek a sivatagban, be kell öltözni.

Tegnap egyszál semmi ruha volt rajtam, ömlött rólam a víz, ma cicanadrág és ujjas ruha az itthoni gönc és sokkal jobban bírom. :O

Viszont éjjel nem tudok aludni, úgyhogy most állandóan aludnék.

2012. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, meghalok, mentsetek meg! Nem bírom, megdöglök, mind itt halunk a panelban!
2012. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Pillanat... mindjárt hozzászólok, csak felveszek 1 zoknit mert fázik a lábam...


30 F kertes ház

2012. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ekeke ***** válasza:
Te szerencsétlen... mi napelemeket telepítünk, tetőkön mászkálunk, tegnap is egész nap vasakat vágtam és hegesztettem a napon, a kollégák meg földet fúrtak és betonoztak. Az igaz, hogy nem folyamatosan, félóránként leülünk öt percre az árnyékba. NAGYON-NAGYON le vagy pukkadva! Kezdj valamit magaddal!
2012. júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!