Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ezt a rohadt...

Hogy bírjátok ezt a rohadt meleget?

Figyelt kérdés
én nagyon nehezen, gyűlölöm az ilyen meleget :S
2011. aug. 19. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A mhelyemen légkondicionált az iroda, de ahogy kilépek a cégtől..... hú hát én is nehezen bírom. Megjegyzem egy tengerparton nem zavarna :-)
2011. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Légkondi... jó lenne :) .


Én nem tudok mást tenni, csak be sötétíteni a lakást , de így is 29 fok van bent.

2011. aug. 19. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, nektek aztán mindig bajotok van. Ha meleg van, az a baj, ha hideg van, az a baj, ha fúj a szél, az a baj, ha nem fúj a szél, az a baj... Örüljetek, hogy meleg van.
2011. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Légkondi... jó lenne :) .


Én nem tudok mást tenni, csak be sötétíteni a lakást , de így is 29 fok van bent.

2011. aug. 19. 16:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nehezen viselem el ezt a hőséget és ezt még a változókori hőhullámok is tetézik. Legszívesebben a zuhany alatt lennék egész nap.
2011. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Klíma megy egész nap, itt bent 23 fok van.
2011. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gress ***** válasza:
SZ.rul,bár itt a szobába egész jó idő van:)Viszont a foci edzés,meg meccsek kegyetlenek...
2011. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:14


Honnan veszed hogy mindig bajunk van? Én kifejezettem szeretem a hűvös időt. Inkább -20 mint +36..

2011. aug. 19. 16:15
 9/10 tetris ***** válasza:

Akkor most képzeljétek el milyen nehezen viseljük ezt a rohadt meleget mi, akik éppel a klimaxkorban vagyunk, és még súlyfelesleg is van rajtunk!

Már igazán elromolhatna egy kicsit, mondjuk egy jó zuhé most elkelne!

2011. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:45


Így van. Kellene az eső! Itt az Alföld Délkeleti részén szárazság van, hetek óta nem esett eső. Már nem is emlékszem hogy mikor esett utoljára. Június közepén valamikor.

2011. aug. 19. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!