Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kukoricacímerezés. Mit tegyek...

Kukoricacímerezés. Mit tegyek a meleg ellen, illetve egyéb tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, keddtől napi szinten menni fogok 8 órában kukoricát címerezni, feltehetőleg 7:00-15:00 óráig. Most ugye itt ez a hatalmas meleg, miket ajánlotok, hogyan védekezzek ellene?


Illetve ruházat terén? Arra gondoltam hogy rövidujjú + rövidnadrág, és így barnulok is, bár félek hogy agyonvagdos a kukorica. Szerintetek érdemesebb lenne egy hosszúujjú inget felvenni és hosszúgatyát? Csak mert barnulni is szeretnék de így munka mellett semmi időm nem lesz...


Várok minden tippet, köszi előre!


2012. júl. 1. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kenegesd magad rendszeresen napkrémmel és legyen a fejeden kalap, baseball sapka!
2012. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te jó ég, a legnagyobb melegben, megállás nélkül? Rengeteg hideg víz legyen nálad, legalább 4-5 liter és igyál folyamatosan, ne várd meg, hogy szomjas legyél. Ha tudsz vigyél arra is vizet, hogy leöntsd vele a fejedet és a pólódat. Sapkát mindenféleképp vigyél!!! Ha vizes, még jobb. Figyelj rá, hogy takarja a nyakad. Sajnos nem tudom mennyire vág a kukorica, de ha rövidujjúban leszel akkor legyen nálad naptej.
2012. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Fehér husszúujjú ing és hosszúnadrág, bőséges folyadék, naptej a nyakadra, kezedre, ha véletlenül kikandikál a ruha alól, valamilyen vékony kalap.


Én egyszer nagyon megszívtam, nyári gyakorlat első napján, jó ropogosra sültem, másnap meg évzáró volt a suliba, hát mit mondja, nem igazán volt kedvem a selyemblúzt felvenni, de fel kellett!


Üdv egy azóta két gyermekes Anyuka

2012. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!