Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti, akik antidepresszánsokat,...

Ti, akik antidepresszánsokat, szorongáscsökkentőket szetek, miért vagytok ennyire ezen szerek ellen? A rászokás miatt? Vagy van vmi egyéb ok is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Drogok. Nem gyógyítanak meg, csak tünetet kezelnek , elnyomnak. Függőség alakul ki, nehéz róluk leállni.

Vannak esetek mikor kell szednie valakinek ,de túlnyomó részben sajnos rengeteg olyan embernek is felirják ezeket a szereket ,akik egy kis életmód váltással vagy egyéb alternativával is sikereket , gyógyulást érhetne el.

2011. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éves koromban írták fel a Rivotril nevű "csodaszert" Xanaxszal kísérve.Kb.7 évig szedtem a mindenféle antidepresszánsokat,Floxet,Seropram,stb.Ezalatt híztam kb.20-25 kilót,fogalmam nem volt mi a jókedv,folyamatosan másvilágban tengődtem...Totális tudatzavar,függőség.

Egy nagyon jó barátom ismerte fel,hogy ez így gáz,ő segített leállnom a szerekről.És csak mostanában kezdem érezni(33 évesen),hogy jól vagyok!

Mindenki azt hiszi a problémáit megoldja egy gyógyszer(ami agysejtromboló,többet árt mint használ),pedig a probléma ott marad,csak éppen elfedjük,elnyomjuk őket.

Arra kell gondolni,nincs lehetetlen helyzet,csak tehetetlen ember!Ha rossz periódusban van az élet,hát van ilyen,mindenkivel megesik.Kell merni előre nézni,találni valamit ami segít.Sport,hobbi,bármit ami pozitív hatással lehet ránk!!Ne nyúljatok egyből gyógyszerhez,ne higgyétek,hogy attól minden rendbejön,mert nem fog!!!!

2011. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nos én a kényszerbetegség elleni szertől, a skizo gyógyszertől skizofrén, a hangulat stabilizátortól meg meg akartam halni, olyan depresszióba estem. most nem szedek semmit. és jól vok
2011. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10:57 De jó Neked! Milyen betegségből gyógyultál így ki?
2011. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!