Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Solutio Antisudorica mellé...

A Solutio Antisudorica mellé milyen dezodor/szpré/egyéb dolog használható a hatásosabb izzadásgátlás ellen? 17/F

Figyelt kérdés
Erosen izzadok-használom a Solucio antisudoricát és mellé Nivea Menergy szprét használok, de annyira nem hatásos.Egyéb hasznos válaszokat várnék a megoldással.Koszonom. 17/F
2010. máj. 22. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármit használhatsz -viszont se a gázas + alkoholost nem javaslom -mit értesz az alatt hogy nem elég hatásos ?? hogy használod ?
2010. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden este megmosom a hónaljamat szappannal és meleg vízzel.Utána kb fél óra múlva vattára ráfordítom az uvegcsét és ami a vattán marad azt felkenem a hónaljamra.Ugyelek rá hogy ne nagy mennyiséggel kenjem fel mert akor elkezdi iritálni a borom.Aztán lefekszem,másnap reggel lezuhanyozok és mielott elindulok iskolába befujom a hónaljam szprével!Lehethogy a deo stifteket kéne használnom?
2010. máj. 22. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy milyen sprayt használsz,mióta kezdted el a Solucio-t használni?

Ha csak pár hete,akkor lehet hogy a hatását nem fejtette ki még teljesen,de ha egy hónap múlva sincs igazán eredmény és úgyanúgy izzadsz,akkor lehet új szert kell keresned,mert neked nem vált be.

2010. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem ez a szer 3 nap után beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. minimálisan izzadtam a hónaljamon, amit már egy cien nevű Lidl-es spray-vel megspékeltem, h finoman illatozzak és 40°C-ban is szép marad a rucim hónalja... Én nekem ennyi elég volt. De most h nem használom, háát tenyérnyi helyet izzadok a hónomaljára. Nem büdi, csak ciki a folt...
2012. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!