Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a meleg már kibírhatatlan....

Ez a meleg már kibírhatatlan. Szerintetek is? Ti hogyan védekeztek ellen?

Figyelt kérdés

Ma felébredtem 8 órakor és olyan nehézlégzésem volt..nagyon rosszul voltam.... én ilyen vizes törcsit használok.. meg megy a venti a szobában,de semmit nem ér... fél 9kor néztem a hőmérőt és 32 fokot mutatott.... már csináltam egy kancsó teát azt lehűtöm... Ti hogy vagytok ezzel ? Hogy bírjátok? Semmi házimunkát nem lehet végezni,mert ha ülök akkor is csöpög a víz rólam,ha még dolgoznék is... jó,nem azt mondom,hogy semmit,de nem állok neki konyhabútort takarítani :D

Vajon meddig lesz még ilyen meleg ? :/


2012. júl. 3. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a "szegény ember klímáját".

A ventillátort egy kifeszített vizes lepedő mögé rakod, nem túl szép, de átmenetileg hatásos. És igyál sok folyadékot, kitartás, előbb-utóbb csak vége lesz.

2012. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van klíma, otthon és a munkahelyen is, szerintem ez már lassan alap lesz mindehol. Elég ha egy szobába szereltetsz és ha meleg van, abban tartózkodtok.
2012. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Forró zuhany! Igen forró utána a 30 fok is kellemes hüvösnek fog tünni és meleg italok ne hideg mert attol csak még jobban lever a viz és csak izzadni fogsz még jobban!
2012. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én meg egész nap a medencébe leszek.....itt bent kibírható :)
2012. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy jéghideg vízet a bokádra egy kis ideig és utána nem érzel meleget :D Legalábbis én, bár Én aztán nem mondhatnám, hogy nehezemre esik ez a meleg..
2012. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!