Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szivdobbanás mitől lehet?

Szivdobbanás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este éreztem hogy bedobban a szivem nem 1x hanem olyan 3x de nem egymás után, gyorsabban is vert a szivem, régebben volt ilyen problémám előfordulhat hogy idegi alapon van? a szivemmel semmi baj nincs...

2012. júl. 6. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, igen idegi alap is lehet a gyorsan verés. Az 1x 2x nagyobb ütés az pedig azért van mert a szíved egyik kamrája kisebbet ütött mint kellene és hogy a vérnyomás egységes maradjon a másik része behozza ezt a lemaradást egy nagyobb ütéssel. Ha teljesen egészséges a szíved akkor a stressz ilyet előhozhat.
2012. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel régebben voltam vele orvosnál azt mondta idegi alapon van és magne b6ot irt fel...tegnap az után jelentkezett hogy hirtelen bepánikoltam...
2012. júl. 6. 11:47
 3/6 anonim válasza:
Akkor a stressztől is lehet. Nekem is szokott lenni. Ilyen melegben meg pláne.
2012. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A szivdobbanás attól van szerintem,hogy élsz!
2012. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm igen élek ;) A hirtelen nagy bedobbanásra gondoltam, nem pedig az állandó szivdobogásra ami normális, de azért köszi :)
2012. júl. 6. 14:21
 6/6 anonim ***** válasza:
A népesség 64%-nak ez a problémája manapság.
2012. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!