Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyfolytában álmos vagyok....

Egyfolytában álmos vagyok. Képes vagyok napi 12 órát is aludni, mert meghalok a fáradságtól. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Köszönöm.

16/L


2009. júl. 11. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ha éjszakákon át tartó bulikban vagy akkor nem is csoda. De ha nem, akkor menj el vérvételre, akár súlyos vérszegénység, vashiány is okozhatja. de akármi bármi más is lehet.
2009. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem járok bulizni,sehová.

Nem is voltam soha bulizós.Egyszóval nem élek éjszakai életet.

Köszi a választ.

2009. júl. 11. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor háziorvoshoz menj el, mondd el neki. És ő továbbküld a megfelelő irányba. Mielött még elkezdődne a suli, mert a tanulmányaid rovására mehet.

Előző

2009. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Életkori sajátosság ! Olvasd el Vekerdinek a kamaszokról szóló írásait . Ő ezt érthetően elmagyarázza .
2009. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 22 vagyok, 2 gyerekem van, de nem 12, hanem 18 órát is képes lennék végigaludni. Ez mindig is így volt, szóval nem azért, mert fáradt vagyok. Nagyon nagy erőfeszítésembe erül, hogy csináljak valamit, így mindig rosszul érzem magam, mert 2 gyerek mellett nem lehet állandóan heverészni.

Ráadásul nekem a derekam, és a hátam közepe is fáj szinte minden nap.

2009. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!