Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ennyit mozog a...

Normális hogy ennyit mozog a kisbabóca? 37 hetesek vagyunk és tegnap este óta mondhatni egyfolytában mozog a babóca, alig tudtam tőle aludni mert akár hogy fordultam mindig mocorgott. Normális hogy 37 hetesen ennyit mozog? Vagy aggódnom kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod. Valószínű nem találja a helyét vagy valami felzaklatta. Nem ijedtél meg valamitől vagy nem esett le valami a közeledben, amitől a kicsi megijedhetett.

Ha semmi nem történt, akkor már készülődik kifelé.

Ha most, a pociban ennyit nyüzsög, akkor kint is ennyit fog.

2010. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem végig nagyon aktív volt, szülés előtti hetekben meg ahelyett hogy lassított volna, még inkább rugdosott. :)

Végül 40 hét 3 napra érkezett meg, és az utolsó 3 napban totál kirúgta az oldalam. :)

2010. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne aggodj az sose baj ha sokat mocorog,inkább én akkor vagyok megijedve,amikor kicsit kevesebbet mozog.Az én babám is rengeteget mocorog,olyanokat rúg,hogy lezsibad a bordám is.:)Mi most vagyunk 35 hetesek és 5 naposak.
2010. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!