Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 napos babám háton és...

11 napos babám háton és oldalt megtámasztva nem tud aludni. Bármennyire is fáradt, felébred pár perc múlva és sír. Csak hason fekve tud aludni, ha így tesszük le, akkor 2-3 órát is alszik egyfolytában. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám,mióta hazahoztuk a kórházból,csak hason alszik.Ha oldalt,vagy hátán fekszik, nem alszik annyit,vagy nyüglődik. Szerintem nem baj. Én is hason szerettem aludni régen.most 10 hetesek vagyunk, átalussza az éjszakát hason.
2009. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul,hogy hason jobban alszanak a babák.Sokan félnek tőle de ha van légzésfigyelő akkor egy kis biztonságot ad.Bizonyára elzsibbad az oldalán fekve és kényelmesebb neki hason.Én a hason fektetés híve vagyok inkább mert ha bukik könnyebben kifolyik a száján a kajcsi mint háton fekve.Az oldalt fektetés is jó de ha nem szereti nem szabad eröltetni.Hagy aludjon úgy, ahogy neki kényelmes.30 hetes km.
2009. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hA hason szeret aludni, ugy kell altatni. Ha erős, normálisan fejlett baba, van légzésfigyelője, akkor nincs okod aggódni, ő tudja , hogy a jó neki. Ugye milyen okosak , pedig még milyen pirinyó?:)
2009. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat! Most már megnyugodtam! Nincs még rutinom, első babás vagyok!

2009. jún. 30. 09:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ez volt, ezért áttértünk a hason alvásra. Persze van légzésfigyelőnk, anélkül nem lettem volna nyugodt. Most 11 hós, és már "mindenhogy" alszik... :)
2009. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2009. jún. 30. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!