Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet, a szivembe...

Mi bajom lehet, a szivembe néha benyilaló fájdalmat érzek? 18f

Figyelt kérdés
elöfordul kb havonta, de akkor anyira szar, hogy lekel ülnom és fáj
2012. júl. 11. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
vizsgáltasd ki az a biztos
2012. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szív és érrendszeri betegségek leggyakorib tünete. hamar elkezdődik, de senki sem törődik vele(mer "csaknem lesz szívinfarktusom 18 évesen") és megszokják az egészet, élnek vígan még húsz évet, és egyszer csak zsupsz szívmegállás. úgyhogy szerintem háziorvos feltétlenül. messze túl nagy jelentőségű dolog (lehet) ez ahhoz hogy itt gyakorin diagnosztizáld.
2012. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most még egy jó honapig nemleszek magyarországon szóval azért is kérdeztem meg. De amúgy nemvagyok elhizva meg még nagyábol egészséges kaját is eszek mégis előjön egy váratlan pillanatban. Mondjuk szivzörejem van, lehet az is befojásolja?
2012. júl. 11. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
ez olyan kb mintha azt mondanád hogy "lázas vagyok egész nap hányok, de nincs semmi bajom mert egészséges kajákat eszek és rendszeresen sportolok"
2012. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvos kell, addig is ne igyál pl. koffeineseket, és készíts vényomásnaplót.

Ha nem komoly betegségekre gondolunk, mert elég fiatal vagy, akkor mondhatnánk hogy akár a stressztől, idegességtől is előfordulhat. Jegyezd fel mindig mikor lettél rosszul, hogy a körülmények esetleges ismétlődése is kiderüljön, de mindenképpen ki kell majd vizsgáltatnod rendesen.

2012. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el orvoshoz minél előbb!
2012. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!