Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az ha magamban beszélek az a...

BERTALAN11 kérdése:

Az ha magamban beszélek az a magányosság jele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 23:26
 1/7 shoona:D ***** válasza:
igen :) többnyire
2012. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg nem

sokan beszélünk magunkban /magunknak, és nekem speciel van párom (és nem vagyok őrült sem :)

2012. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Én sokáig azthittem hogy az pedig voltam iskolai pszichológusnál és ő megmondta hogy nem feltétlen van így, ez az úgynevezett hangos gondolkodás aminek semmi köze pszichés dolgokhoz. Persze vannak olyan emberek akik ezt nem csinálják és vannak akik igen ez egyénfüggő, de nem nagy tragédia.
2012. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én múltkor a virágoknak beszéltem. Meg a macskámnak, kutyumnak szoktam. Sajnos én magányosságomban is beszélek már csak úgy, mert nincs kihez szólni hát elszórakoztatom magam. Na meg amúgy is, a kutya, macska és a növények is élőlények, szeretik ha beszélek hozzájuk. A kutyám amikor tévézek, sokszor benyit hogy halljon valami hangot. A macskám nagyot hall, nem tudom ő neki mennyire számít... Egy kutatás szerint pedig az a növény, akit szeretettel gondoznak és szépeket beszélnek hozzá, szebbek, jobban nőnek. A növények is éreznek - mondjuk ezt eddig is tudtam. :)
2012. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oké mert már megijedtem

mert nekem általában ha csak gondolatban gondolom

át a dolgokat akkor általában egy kicsit bénázok benne

de ha mondva ismétlem akkor jobban megy szóval köszi :D

2012. júl. 15. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én angolul szoktam magamban beszélni, na az milyen? :D
2012. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Énis angolul beszélek sokszor magammal XD Engem az felszokott vidítani! :)

Ezt szoktam legtöbbször magamtól kérdezni: Hi Bro!! How You doin?...ez olyan jól hangzik. xD

2013. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!