Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ilyen fejfájás?

Mitől lehet ilyen fejfájás?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kisebb kihagyásokkal fáj a fejem, de néha úgy hogy csak az egyik oldalt, aztán az egész fejem, úgy hogy belesugárzik az arccsontomba és olyan érzés mint akinek nyomás lenne a fejébe mintha szét akarna ,,durrani,,. Néha van homályos látásom de az ritkán, meg néha hányingerem. Sajnos a magánéletem nincs rendben egy hónapja szó nélkül dobott a pasim, itthon is gondok vannak úgyhogy elég sokat idegeskedek...Lehet ettől ilyen? Már attól is félek hogy lehet agydaganatom van...,.21/L
2012. júl. 20. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Idegeskedéstől is lehet.Nekem migrénes tüneteket juttatja eszembe.
2012. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszer délután a bal oldalon fájt nagyon mint akinek húzgálták volna az ereit vagy nem is tudom leírni. most is fáj de már mindenhova sugárzik pl legjobban a halántékomnál lüktet,,,
2012. júl. 20. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító hatására sem múlik el? Iszol eleget?
2012. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fájdalomcsillapítót vettem be hétfőn talán akkor mintha szűnt volna de azóta nem vettem be inkább próbáltam tűrni...inni iszok bááár a napi két liter nincs meg.....tegnap este lefekvés előtt még erős szívdobogás is rám jött...nem tudom mitől lehetnek ezek...orvoshoz félek elmenni mert lehet valami súlyosabb baj is lehet:S
2012. júl. 20. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Épp azért kell orvoshoz menni, hogy időben kezeljenek, ha netán súlyos!Bár szerintem csak ideg, vagy vérnyomás.Igyál citromfűteát, figyeld meg, jobb lesz-e?
2012. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem alapbetegségnek pánikbetegségem is van. Egy évig szedtem rá antidepit tavaly elhagytam azóta nem nagyon voltak tüneteim,mostanában viszont sokszor kijött a fulladásos roham meg elég rosszul alszok szinte hajnalban tudok csak elaludni...de nem hinném hogy emiatt lenne..
2012. júl. 20. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!