Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan "éljem túl? "

Hogyan "éljem túl? "

Figyelt kérdés
A közeljövőben fél éven át 12 órázni fogok, rendkívűl kevés pihenő nappal.Hogyan táplálkozzak, sportoljak, kapcsolódjak ki, hogy ne zakkanjak meg ?

#stressz #túlhajtottság.
2012. aug. 3. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, én 8évig dolgoztam így, ki lehet bírni!

Hogy te hogy tudsz kikapcsolódni, azt te tudod. Táplálkozás szintén attól függ, hogy hogy lesz ebédidő, van e lehetőség főtt kaját vinni, melegíteni. Legyen hozzá kényelmes cipőd!

2012. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden csak akarat kérdése...,ki lehet bírni bár az elején kemény lesz,de pár hét és úgymond rááll a szervezeted és nem leszel fáradt!Kitartás;)
2012. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én több mint egy évig 16 óráztam, két munkahelyen egymás után, egy délelötti és egy délutáni müszakot.

Elég kemény volt, de ki lehetett birni, a hétvégén viszont kikapcsolódás volt a program.

2012. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!